Aktualnie znajdujesz się w: Nota prawna

NOTA PRAWNA

1. Kancelaria Adwokacka Jerzy Kolber informuje, że materiały zawarte w niniejszym serwisie internetowym służą celom informacyjnym. Nie mają one charakteru reklamowego.

2. Administratorem serwisu jest Kancelaria Adwokacka Jerzy Kolber.

3. Strona internetowa stanowi własność intelektualną Kancelarii Adwokackiej Jerzy Kolber i podlega ochronie przez prawo autorskie. 

4. Kopiowanie, modyfikacja oraz rozpowszechnienie zawartości niniejszego serwisu internetowego w jakiejkolwiek sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody Kancelarii jest zabronione.

5. Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, w szczególności oferty świadczenia usług prawniczych i nie kreuje stosunku o charakterze zobowiązaniowym.

6. Na Stronie nie zawarto porad prawnych. Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawej proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z Kancelarią. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania ze strony wynikające w szczególności z niedokładności, niekompletności lub nieaktualności informacji umieszczonych na Stronie.

7. Użytkownik korzysta na własne ryzyko ze znajdujących się na Stronie odnośników (linków) do stron zarządzanych przez osoby trzecie, nie związanych z Kancelarią. Kancelaria nie odpowiada za informacje wynikające z treści znajdujących się na tych stronach.

 

 

 

Adres: 43-300 Bielsko – Biała ul. Młyńska 2
Tel./Faks: (33) 496 10 67, Adwokat Jerzy Kolber 600 388 870
e-mail: biuro@adwokatkolber.pl
Wszystkie prawa zastrzezone Kancelaria Adwokacka. Projekt i wykonanie Intersid.
Nota prawna | Polityka plików cookies