Aktualnie znajdujesz się w: KANCELARIA Doświadczenie

Doświadczenie

„Ucz się na błędach innych, nigdy nie będziesz miał czasu, by samemu je popełniać.”

Funkcjonując na rynku usług prawniczych od blisko 20 lat, wykształciliśmy skuteczny model kompleksowej obsługi prawnej. Na gruncie spraw prowadzonych przez naszą Kancelarię, koncentrujemy się zwłaszcza na:

prawie cywilnym,
prawie bankowym, 
prawie ubezpieczeniowym, 
prawie gospodarczym, 
prawie celno-podatkowym,
prawie karnym.


Od 1994 roku Kancelaria udziela specjalistycznego doradztwa bankom spółdzielczym. Współpraca ta pozwoliła Kancelarii doskonale poznać funkcjonowanie przepisów prawa bankowego od strony praktycznej oraz przepisów związanych z windykacją należności, w tym tzw. „złych kredytów”. Kancelaria posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w procesie windykacji trudnych należności oraz monitorowanie procesu sprzedaży tak, aby uniknąć problemów z egzekwowaniem należności, co ma bezpośredni wpływ na poziom płynności finansowej przedsiębiorstwa.

Od 2002 roku Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group II Odział Bielsko-Biała, co daje możliwość stałego i skutecznego monitorowania funkcjonowania sposobu działania segmentu ubezpieczeniowego rynków finansowych. Jest to podstawą efektywnego doradztwa w zakresie prawa ubezpieczeniowego. Potrafimy umiejętnie połączyć nasz najcenniejszy kapitał, wiedzę praktyczną, z potencjałem  naszych Klientów. Efektem współpracy jest szerokie grono stałych Klientów, korzystających z usług naszej Kancelarii.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze bieżącej małych i średnich przedsiębiorstw. Naszymi Klientami pozostają znani na lokalnym rynku przedsiębiorcy różnych branż. Kancelaria, z bardzo dobrymi rezultatami, skuteczna jest w postępowaniu windykacyjnym zarówno na etapie postępowania sądowego, jak i komorniczego. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin prawa, zapewniając tym samym swoim Klientom usługi najwyższej jakości.

Adres: 43-300 Bielsko – Biała ul. Młyńska 2
Tel./Faks: (33) 496 10 67, Adwokat Jerzy Kolber 600 388 870
e-mail: biuro@adwokatkolber.pl
Wszystkie prawa zastrzezone Kancelaria Adwokacka. Projekt i wykonanie Intersid.
Nota prawna | Polityka plików cookies