Aktualnie znajdujesz się w: KANCELARIA Bezpieczeństwo i Nasza misja

Bezpieczeństwo i Nasza Misja

„Nie kupuj kota w worku!”

Adwokaci i aplikanci Kancelarii posiadają kwalifikacje oraz uprawnienia zawodowe udokumentowane wpisami na listę adwokatów i aplikantów adwokackich

prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką.

W związku z wykonywaniem zawodu i świadczeniem usług, związani jesteśmy przepisami ustawy oraz zasadami etyki zawodowej. Samorząd zawodowy adwokatów sprawuje nadzór nad należytym wykonywaniem zawodu przez adwokatów.

Przy wykonywaniu zawodu, jesteśmy zobowiązani są do zachowania w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedzieliśmy się w związku z udzieleniem pomocy prawnej. Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej podlega ochronie prawnej i nie może być ograniczony. Jesteśmy obowiązkowo ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności zawodowej.

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć.”

Porcja wiedzy, pokaźne doświadczenie, słuszna dawka zaangażowania oraz szczypta sprytu. Całość sowicie doprawiona pasją i konsekwencją. Oto nasz przepis na sukces.

W codziennej pracy towarzyszy nam przekonanie, że tak jak każdy dom musi mieć solidny fundament, tak każdy podmiot obrotu gospodarczego powinien opierać swoją działalność na sprawdzonych, rzetelnych informacjach, w granicach i na podstawie powszechnie obowiązującego prawa. W ramach swoistego audytu prawnego pomagamy naszym Klientom wybrać najbardziej optymalną formę funkcjonowania w obrocie gospodarczym, co pozawala już na samym starcie zdiagnozować i wyeliminować szereg problemów, m.in. związanych z niewłaściwą formą opodatkowania i generowaniem zbędnych kosztów. 

Nie czekaj, aż zaskoczy Cię rzeczywistość.

Już dziś zadbaj o swój interes!
 

Adres: 43-300 Bielsko – Biała ul. Młyńska 2
Tel./Faks: (33) 496 10 67, Adwokat Jerzy Kolber 600 388 870
e-mail: biuro@adwokatkolber.pl
Wszystkie prawa zastrzezone Kancelaria Adwokacka. Projekt i wykonanie Intersid.
Nota prawna | Polityka plików cookies