Aktualnie znajdujesz się w: OFERTA

Pakiety Współpracy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, opracowaliśmy zintegrowany system obsługi prawnej. W ramach kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych proponujemy Państwu trzy zestawy Pakietów Bezpieczeństwa Prawnego. Należą do nich pakiety: OPTIMUM, NOVUM i MERITUM. W ramach każdego z nich ustalamy z Państwem formę kontaktu, zakres czynności dokonywanych przez prawników oraz wymiar czasu pracy Kancelarii, jakim będziecie Państwo dysponować.

PAKIETY OPTIMUM
W ramach proponowanych pakietów Klient współpracuje z Kancelarią zarówno telefonicznie, mailowo oraz bezpośrednio, w ramach wizyt w naszej siedzibie. Do zadań Kancelarii nalezy głównie standardowe doradztwo prawne, sporządzanie typowych umów, ofert, opinii prawnych. Są one skierowane do właścicieli małych przedsiębiorstw, którzy oczekują od prawników ogólnego wglądu w zakres prowadzonej działalności i swoistego rodzaju ubezpieczenia na wypadek zaistnienia nieoczekiwanych sytuacji.

PAKIETY NOVUM
To doskonałe połączenie pracy prawnika zarówno w siedzibie Kancelarii, jak i w miejscu wskazanym przez Klienta. Wybierając pakiet z tej grupy, decydujecie się Państwo na poszerzony zakres doradztwa prawnego. Aktywność Kancelarii dotyczy wszystkich czynności doradztwa prawnego z wyłączeniem sporządzania specjalistycznej dokumentacji np. w ramach postępowania przetargowego. Możecie Państwo liczyć na przeprowadzanie szkoleń pracowniczych. Skierowane są do tych przedsiębiorców, którzy mają duże zapotrzebowanie na usługi prawnicze.

PAKIETY MERITUM
Wybierając jeden z pakietów tej kategorii, decydujecie się Państwo na kompleksową obsługę prawną, świadczoną zarówno w siedzibie naszej Kancelarii oraz w miejscu przez Państwa wskazanym. Kancelaria oferuje preferencyjne stawki.

Na dobry początek proponujemy Państwu możliwość skorzystania atrakcyjnej oferty cenowej.

Adres: 43-300 Bielsko – Biała ul. Młyńska 2
Tel./Faks: (33) 496 10 67, Adwokat Jerzy Kolber 600 388 870
e-mail: biuro@adwokatkolber.pl
Wszystkie prawa zastrzezone Kancelaria Adwokacka. Projekt i wykonanie Intersid.
Nota prawna | Polityka plików cookies